Petteri Virta

Toimitusjohtaja

Hamina
0400 552 489
petteri.virta@roseprint.fi

Marianne Puustelli

Toimisto, laskutus, verkkokauppa


Hamina
(05) 3420200
malla@roseprint.fi

Pia Sinisalo

Myyntineuvottelija

Anne Toikka

Myyntineuvottelija

Hamina
0440 888 706
anne.toikka@roseprint.fi

Juha Tynkkynen

Tuotanto, silkkipaino

Hamina
044 779 1617
juha.tynkkynen@roseprint.fi

Vesa Tynkkynen

Teippaukset ja asennukset


Hamina
040 567 4466
vesa.tynkkynen@roseprint.fi

Janne Honkasalo

Teippaukset ,opasteet ja asennukset

Suvi Viitala

Tuotanto, silkkipaino

Anne Virta

Laser ja kaiverrustyöt

Hamina
Tmi Setolkka
0400 930257
anne.virta@roseprint.fi

Birgitta Sivonen

Brodeeraus

Hamina
Brod-One Oy
050 592 3266

Vesa Aaltonen

Myyntineuvottelija

Lappeenranta
044 749 5907
vesa.aaltonen@roseprint.fi

Tommi Alenius

Myyntineuvottelija


Helsinki
040 543 8390
tommi.alenius@roseprint.fi

Jarmo Tanska

Myyntineuvottelija

Helsinki
040 7722144
jarmo.tanska@roseprint.fi

Jouni Pulkkinen

Myyntineuvottelija

Helsinki
044 779 1004
jouni.pulkkinen@roseprint.fi

Heli Roivainen

Myyntineuvottelija


Helsinki
0400 949 710
heli.roivainen@roseprint.fi

Haminan toimipiste

Fax. (05) 344 4515
Teollisuuskatu 28
49400 Hamina

Lappeenrannan toimipiste

Puh. 044 749  5907
Kauppakatu 33 A, 2krs
53100 Lappeenranta

Helsingin toimipiste

Helsingin toimipiste ja myyntinäyttely
Fax. (09) 773 3630
Helsinki Fashion House, 4. krs
Mikkolantie 1 A
00640 Helsinki

HALUATKO ENSILUOKKAISTA PALVELUA JA LAADUKKAAT TUOTTEET BRÄNDISI RAKENTAMISEEN?

Ota yhteyttä meihin, kun tarvitset näyttäviä ratkaisuja yrityksesi ilmeen rakentamisessa!
Muista hyödyntää myös suunnittelupalveluamme tarpeesi mukaan!

Yhteystiedot

Haminan toimipiste
Puh. 05 342 0200
Fax. 05 344 4515
Teollisuuskatu 28
49400 Hamina

Lappeenrannan toimipiste
Puh. 044 749 5907
Kauppakatu 33 A, 2krs
53100 Lappeenranta

Helsingin toimipiste ja myyntinäyttely
Fax. (09) 773 3630
Helsinki Fashion House, 4. krs
Mikkolantie 1 A
00640 Helsinki

Palvelemme

Tavoitat varmimmin ma-pe 8 - 16
(Myyntinäyttelyt ja tuotanto)

Voit sopia myös sinulle sopivan ajan ja varmistaa, että yhteyshenkilösi on varmasti paikalla.

Muualla verkossa