Haminan toimipiste

Tavoitat varmimmin arkisin klo 8–16

Toimitusjohtaja
Petteri Virta
0400 552 489
petteri.virta@roseprint.fi

 

Toimisto, laskutus
Marianne Puustelli
(05) 3420200
malla@roseprint.fi

 

Profiilivaatetus ja PR-tuotteet
Myyntipäällikkö Pia Suomi  
040 5087 870
pia.suomi@roseprint.fi

 


Myyntineuvottelija Anne Toikka
0440 888 706
anne.toikka@roseprint.fi

 

Tuotanto
Silkkipaino, Juha Tynkkynen
044 779 1617
juha.tynkkynen@roseprint.fi

 

Teippaukset ja asennukset
Vesa Tynkkynen
040 567 4466
vesa.tynkkynen@roseprint.fi

 

Laser ja kaiverrustyöt
Anne Virta, T:mi Setolkka
0400 930257
anne.virta@roseprint.fi

 

Brodeeraus
Birgitta Sivonen, Brod-One Oy
050 592 3266

Lapeenrannan toimipiste

Etelä- ja Pohjois-Karjala, Savo
Myyntineuvottelija Vesa Aaltonen
044 749 5907
vesa.aaltonen@roseprint.fi

Helsingin toimipiste

Myyntineuvottelija Tommi Alenius
040 543 8390
tommi.alenius@roseprint.fi

 

Myyntineuvottelija Jarmo Tanska
040 7722144
jarmo.tanska@roseprint.fi

 

Myyntineuvottelija Jouni Pulkkinen
044 779 1004
jouni.pulkkinen@roseprint.fi

 

Ota yhteyttä

Sijaintimme

Osoite:
Roseprint
Teollisuuskatu 28
49400 Hamina
Puhelin:
(05) 342 0200

Yhteydenottolomake

Nimi:


Sähköpostiosoite:


Viesti:


Syötä kuvassa oleva koodi: